SON DAKİKA

Kadıköy’de Jazz Keyfi

İnsan ruhunu besleyen en önemli müzik tarzlarından biri olan Jazz Müzik keyunan semtimize yakın mekanları sizler için derledik. Size muazzam bir müzik ve eğlenme keyfi sunan semtimize yakın mekanları sizler için derledik. Size muazzam bir müzik ve eğlenme keyfi sağlayan bu mekanları sizler için kaleme aldık.

 

Noasis Jazz Club & Bar
Atmosferi ile size huzur verecek olan Noasis Jazz Club & Bar’da müziklerin kalitesine şaşıracaksınız. Çünkü yapılan müzikler eşliğinde kendinizi yurt dışında bir mekanda hissedebilirsiniz. Kadıköy semtinin jazz müzik anlayışını yansıtan Noasis Jazz Club & Bar, bence semte yakışır nitelikte bir müzik sergiliyor. Caz müziğinizi dinlerken çeşit çeşit içeceklerinin tadına bakarak yeni lezzetler de deneyimleyebilirsiniz.

Mekan Kalamış The Jazz Room
Gerçek anlamda Jazz Miz rahat ve şık ortamında, akşam yemeğinizi yerken Vedat Sakman ve orkestrasının güzel ve dingin müziğini; dinleyip dünya mutfağının lezzetli tatları ile birlikte içkilerinizi yudumlayabileceğiniz son derece nezih bir jazz cafe.

Karga Bar
Dekoru ve müziğiyle kendine bir dil oluşturmuş, tarzıyla sadece Anadolu yakasında değil, İstanbul genelinde de sesini duyurarak, güçlü bir takipçi kitlesi yakalayan Karga jazz keyfini yaşayabileceğiniz bir diğer mekanımız. 5 katlı binanın biri asma katla desteklenen ilk üç katı café-bar hizmeti verirken, dördüncü ve beşinci katta da kültür sanat mekânı olan KargART bulunuyor.

Yorumlar

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*