SON DAKİKA

Merhaba

Kışın o kasvetine inat yepyeni ve neşeli bir dergi ile yeniden karşınızdayız.
Semtimizin alabildiğine sakin ve düzenli doğası, birbirine bağlı demografik yapısı, her geçen gün sizlere daha kaliteli daha da dinamik bir dergi oluşturma konusunda bizi inanılmaz motive ediyor.
Bu sayı yine dopdolu ve keyifli bir dergi hazırladık sizlere. Öncelikle 31 Mart seçimlerinde Koşuyolu Muhtarlığına yeniden adaylığını koyan Muhtarımız, Babamız K.Taşkın Tuna’ya başarılar diliyoruz.
Bu sayımızda Koşuyolu’nda hizmete giren Yeditepe Üniversitesi Hastanesini sizlere tanıtmaya çalıştık. Koşuyolu’muzun uzun zamandır beklediği hastane sağlık sektöründe çığır açacak gibi duruyor.
Sayısız ücretsiz sağlık hizmeti ile Acıbadem’in gözbebeği olacak Okan Üniversitesi Hastanesi
bu sayımızın diğer bir konuğu oldu. Acıbadem’de kısa süre önce hizmete giren, yüzlerce alternatif spesyalleri ile sizlere doyumsuz bir lezzet serüveni yaşatacak Esbab Gurme ve yine Acıbadem’de eşi benzeri olmayan bir dekorasyonla, doyumsuz tatları ve nargile keyfi ile Succulent vazgeçilmeziniz olacak.Acıbadem Akasya’da sizleri sakinliğin cennetine davet eden So’u Spa-Wellness ve çok kısa süre önce açılan S’ien Beauty Center, Koşuyolu’nda eğitime damga vuracak Final Vip Özel Eğitim Kursu yetkilileri ile keyifli söyleşilerimiz oldu. Bella Coiffure, İlkokul ve Anaokulu çocuklarının okul sonrası bakımı için hizmet veren Gazoz Kapağı Oyun Evi, bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı sağlayan Koşuyolu Rozenans dergimizin diğer konukları arasında yerlerini aldılar. Benim de hayranları arasında olduğum ülkemizin ünlü ‘sanatçılarından’ Timuçin Esen kapak konuğumuz oldu. Daha bir çok konu ve konukla kapınızı çalıyoruz.
Dergimizin bu soğuklarda içinizi ısıtmanızı, diğer sayıya kadar sağlıcakla kalmanızı dileriz.

Aslı Tuna
Genel Yayın Yönetmeni, Grafiker

Yorumlar

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*