SON DAKİKA

MYLOS; SICACIK MUHABBETİ, LEZZETLE, KONFORLA VE KALİTELİ MÜZİKLE BİRLEŞTİRİYOR

Cunda mutfağının, muazzam tatlarını sizinle buluşturmak için Acıbadem – Hukukçular Sitesinde hizmete giren Mylos, “Balığın Mutfak Sırlarına sahip” lezzet duayeni girişimciler tarafından işletilmekte… Damak çatlatan lezzeti, sıcacık bir ortamda, muhabbet dolu masalarla birleştiren mekan da her detay sizin keyfiniz ve konforunuz için düşünülmüş.
LEZZETİ DORUKLARDA SPESİYALLER
Mylos’un girişimcileri, İbrahim Bey ve Yahya USTA gastronomi sektörüne yıllarını vermiş isimler, arkalarına güçlü bir yatırımcı desteği alarak Mylos’u açmışlar. Mekanda misafir karşılamadan, mutfağa, sunuma, her detayla kendileri ilgileniyor. Her zaman kendisini geliştirmeyi misyon edinmiş usta vesamimi bir ekipten oluşuyor Mylos. Her tarzda özenle seçilmiş müziğe ferah ve geniş alanın eşlik ettiği mekana girdiğiniz anda sıcacık ortamı hissedebiliyorsunuz. İşletmecilerinin ve ekibinin güleryüzlü, sıcak ve kaliteli hizmeti sayesinde mekan çoktan kendi müdavimlerini yaratmış durumda. Mekanda boş yer bulabilmek için özellikle haftasonu rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Otopark sorunu yaşamayacağınız mekan’da vale hizmetide yer alıyor.

DAMAK ÇATLATAN,BENZERSİZ LEZZETLER
Acıbadem Caddesindeki benzeri olmayan Mylos’un menusünde taze ve özenle marine edilmiş balık çeşitleri, taze ege otlarından hazırlanmış 50’den fazla meze, yerli ve yabancı alkollu içecekler yer alıyor.

EŞSİZ SUNUMLA CUNDA MEZELERİ
Cunda’nın kendine hayran bırakan mezelerinden deniz börülcesi, cibes, turp otu, gelincik otu, kayakoruğu, kodan otu, isırgan otu, kazayağı salatası, karadabalık roka salatası, patlıcan salata, Ermeni usulü ahtapot, yoğurtlu turşu, karides söğüşi, köz patlıcan,
levrek marin, rum pilaki, balık pastırma, somon marin, levengin, lakerda gibi lezzetler bulunuyor. Bunun dışında Mylos’un kendi spesyalleri, merzane (patlıcan yatağında, ahtapot kalamar, karides), külbastı, levrek, kalamar, karides, balık köftesi, ayvalık lokum, otlu levrek sarma,kadayıflı karides, kaşarlı istridye, safranlı kalamar, fesleğenli levrek, şarap soslu kum midyesi, Yunan sarma, baby ızgara kalamar, deniz mahsulleri ile pazı sarması gibi doyumsuz Lezzetler yanında gelesekselmezelerden de tadabiliyorsunuz.

TAPTAZE VE ÖZEL MARİNE EDİLMİŞ BALIKLAR, YERLİ KALKAN LEZZETİ

Çipuradan. kırlangıça, dülgerden, lüfere özel marine edilmiş olarak tadabileceğiniz mekanın en çok tutulan lezzeti ise kalkan, İthal değil, karadenizden tutulmuş kalkanı misafirlerine sunan Mylos’ta harika bir lezzet serüveni sizleri bekliyor.

Rezervasyon ve bilgi almak için…
Acıbadem Mah. Hukukçular Sitesi girişi Acıbadem-Kadıköy
0(216) 325 89 82

Yorumlar

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*