SON DAKİKA

Yaprak Mantı

Yaprak Mantı

Lezzetin ve dost sıcaklığının izini sürenlerin durağı Yaprak Mantı kaliteli hizmetini özel sunumlandırılmış doyumsuz lezzetlerle bir araya getiren çok sevimli bir mekan. 2

Sizleri lezzetinin müdavimi yapacak bu şirin lezzet durağına sizler için konuk olduk. Yaprak mantı, adeta adına atıf yaparcasına fresh ve cıvıl cıvıl konsepte

sahip bir mekan, içeri girdiğiniz anda sizi içeri davet eden bir koku yayılıyor. Ekibin tamamı mekanın dinamik ve sıcak enerjisine sahip. Yapılan geleneksel tatların aksine son derece modern, retro tarzı konseptle dekore edilen mekanda yeşil ve sarı renkler detay olarak kullanılmış, Kullanılan aksesuarlar, renkler yemeğinizi tadarken size konforlu dakikalar sağlıyor.

3LEZZETLERDE ÖZEL UYGULAMALAR

Yaprak Mantı’nın en önemli özelliklerden biride tatlarda kullanılan malzemelerin tamamının kontrol, üretim ve satın alımının standarların çok üzerinde bir uygulama ile yapılması. Kullanılan ürünlerin tamamı organik ve hemen hemen hepsi Yaprak Mantı’nın kendi üretimi , satın alınan ürünlerde yine özel olarak tedarik edilmekte. Böylece kent içinde tamamıyla doğal lezzetleri deneme şansınız bulunuyor. Yaprak Mantı’da geleneksel mantı lezzetinin yanında fesleğenli mantı, kızarmış mantı gibi tatlarıda tadabilirsiniz. Mantıların yanında servis edilen özel soslu dolmayı da özellikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Nefis lezzetine doyamayacağınız puf böreğine bayılacaksınız. Yaprak Mantı’nın kendi spesiyali çikolatalı sufle yanında kaymak veya dondurma ile tatlıseverlere göz kırpıyor.

Özel sunumlandırılmış, doyumsuz lezzetleri sizlerin damağınıza getiren Yaprak Mantı’ya uğramanızı ve mutlaka bu tatları denemenizi tavsite ediyoruz.

 

 

Yorumlar

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*