SON DAKİKA

Değişim bir adımla başlar; Bella Kuaför

Koşuyolu’nda hizmete giren Bella Kuaför bay ve bayan salonları ile büyük beğeni topladı. 700 m2 alanda faaliyet gösteren Bella, birbirinden başarılı ve yetenekli ekibi ile sizlere kapılarını açıyor. Konsepti ve son teknolojik ürünleri ile hayran kalacağınız bu şık işletmeye sizler için konuk olduk.

Hem baylar, hem bayanlar için en önemli unsurlardan biri de kişisel bakım şüphesiz. Kişiler kişisel bakımını yaptırırken hijyenik, sağlıklı ve konforlu mekanlar arzu ediyorlar. En kaliteli ürünleri, en kaliteli cihazlarla kullanan uzman parmaklar Bella’nın kreatif yönünü oluştururken, dokusu olan aksesuarlarla desteklenmiş mobilya ve konsepti ise Bellanın konforist yönünü oluşturuyor. Salona girdiğiniz anda konsept sizi cezbediyor. Ekibin güleryüzlü ilgisi, dizayna uygun tarzları, sihirli elleriyle bütünleşiyor. Bazı yerler anlatılmaz, yaşanır. Gidip solumak gerekir. Sihirden faydalanmak gerekir. Saç kesiminden, boya, profosyonel ve kalıcı makyaj, ipek kirpik, kalıcı makyaj, kalıcı oje, kaş tasarımına kadar geniş bir yelpazede uygulama hizmeti sunuyor.salona mutlaka misafir olmanızı tavsiye ediyoruz.

Geniş bir yelpazede hizmet veren Bella, eksiksiz konfor ve kalite sunarken, kendinizi stilinizle ifade etmenize olanak sunuyor. Salon’un ortak ve işletmecisi Mert Doruk “Hizmet anlayışımız, her koşulda müşteri memnuniyetine dayanmakta. Bu nedenle hizmetimizin odağında müşterilerimiz bulunuyor.. Kaliteli bir hizmetin ancak kaliteli bir ekiple mümkün olacağına inanmaktayız. Bu nedenle sahip olduğumuz en önemli
kaynağımız çalışanlarımızdır.’’ diyor.

Barbaros Mah. Bekir Sıtkı Sezgin Sok. No:18-3
(Özkuruşlar Marketin Üstü) Üsküdar – İstanbul
0216 651 06 06 /Instagram:/@bellabellahairmakeup

Yorumlar

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*