SON DAKİKA

Makyaj Trendleri 2018 Kış

Geçtiğimiz yazın en çok kullanılan makyaj ürünü kuşkusuz mat rujlar oldu. Özellikle ten rengi ve açık tonların favori olduğu tüm markalar ve en sevilen numaraları çoğu mağazada yok satar durumdaydı. Bu sene tam tersi oluyor. Yani mat rujlar yerini metalik, parlak renklere bırakıyor.

Şarap renginden alev kırmızısına ve parlak turuncuya kadar kırmızının her tonu bu mevsim dudaklarınızı
renklendiriyor. Yaklaşan soğuk günlerin havasına inat bu sıcak tonlarla makyajınızı ısıtın. Kırmızı ruj kullanımında bu yıl açık ton – çıplak ten rengi modasınada katılarak trendi yakalayabilirsiniz.

1. Maybelline Color 530 Fatal Red
2. Nyx Liquid Suede Metalic Matte
3. Flormar Neon Eyeshadow
4. Nars Blush Orgasm
5. Maybelline Paradise

Metalik Ruj In Mat Ruj Out

Metalik rujlar, çoğu makyaja güzel uyum sağlıyor ama sonbahar renkleri ile yapılan mat makyajlarla muhteşem görünüyorlar. Özellikle bu mevsimde kullanmayı sevdiğimiz toprak, bakır ve kızıl tonları ile nude-metalik rujlar çok yakışıyor. Bizim favori makyaj kombinimiz ise, kızıl mat farlar kullanarak yaptığımız bir göz makyajı, mat bir ten makyajı ve şampanya tonlarında bir aydınlatıcı ile metalik rujları bir arada kullanıyoruz.

Uçuk pembe ve Şeftali Allıklar

Kışın ten rengimiz oldukça açık olacağından genelde koyu renkli allıklar tercih edilir. Bu sene bilinenin dışına çıkıyoruz ve yazın bronz tenimize uyguladığımız uçuk pembe, şeftali tonundaki allıklarımızı kışında kullanmaya devam ediyoruz. Aydınlık ve doğal bir görünüm ile bu sene kışa merhaba diyoruz.

Kirpiklerinizde Örümcek Etkisini Yakalayın !

Dolgun gösteren kirpiklerinize bu kış elveda demenin zamanı geldi. İstemeyerek de olsa bir kenara koyuyoruz çünkü bu sezon dolgun ve ayrılmış kirpiklerin yerini kalıp gibi tek tek ayrılmış (alt kirpiklerde buna dahil) örümceğimsi bir görünüm alıyor.

Yorumlar

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*