SON DAKİKA

Sen Bir Markasın: S’ien Beauty Center

Güzellik ve Estetik sektörüne bambaşka bir bakış açısı getiren S’ien Beauty Center, görkemli açılış lansmanı ile cemiyet ve sanat dünyasını bir araya getirdi.
Açılışta birbirinden kıymetli misafirlerini ağırlayan S’ien Beauty Center,
Selin Ciğerci, Bora Gencer, Ece Pirim, Şenol İpek, Tuğçe Yulaç, Hatice, Nedim Delibaş, Uluslararası Down Sendromu Federasyon Başkanı Muhammed Abdullah Tuncay, Plastik Cerrahi Doçent Dr. Celalettin Sever, Radyoloji Doktoru Dr. Nazan Cihan, Sevinç Öztürk, Emre Yurdaalp, Ferhat Kapramcı, Münih’in en başarılı ve tanınan ismi Make-Up ve Güzellik Uzmanı Sinem Büyüktoraman bir araya getirdi.
“Her kişinin bir marka olduğunu düşünerek, sen bir markasın sloganı ile S’ien Beauty Center’ı güzellik ve estetik sektörüne kazandırdıklarını” belirten Aydan Gömügen Tuncay ve Funda Yurdaalp ile güzel bir söyleşi gerçekleştirdik. Akasya Acıbadem Kent Kule’de açılan S’ien Beauty Center, Cilt Bakımı, Kaş Tasarımı (Microblading), Kirpik Lifting, Tırnak Bakımı, Protez Tırnak, Jel ve Kalıcı Oje, Kalıcı Makyaj, Bölgesel Zayıflama, Selülit Tedavisi, BB Glow, Genetik Zayıflama, Lazer Epilasyon ve bir çok hizmet segmenti ile kusursuz olmak isteyen marka sahiplerini bekliyor.

Akasya Acıbadem Kent Kule A2 Girişi K:39 D: 257 Acıbadem, Üsküdar/İstanbul
Tel: 0 (532) 332 61 13 E-Mail: info@sienbeautycenter.com Web: www.sienbeautycenter.com

Yorumlar

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*